Każdy chyba chce, aby jego wesele było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Świetnym rozwiązaniem jest więc zaproszenie na imprezę znanego zespołu. Twoje wesele uświetnić może z powodzeniem na przykład legenda muzyki disco polo – Bayer Full.

Legendarny zespół na weselu – to możliwe!

Bayer Full to zespół, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli nurtu muzyki tanecznej znanej szerzej jako disco polo. Na polskiej scenie muzycznej funkcjonuje nieprzerwanie od roku 1984. Liderem i zarazem głównym wokalistką Bayer Full jest Sławomir Świerzyński. Grupa ma na swoim koncie aż 19 autorskich płyt, które sprzedały się w łącznym nakładzie około 16,5 milionów egzemplarzy.

Bayer Full to oczywiście sporo hitów takich jak „Majteczki w kropeczki”, „Wszyscy Polacy’, „Moja muzyka”, „Cyganka Janeczka” czy „Serca dwa”. Tytuły wymieniać można w zasadzie bez końca. Zespół chętnie występuje na weselach i innych uroczystościach, bo chce swoją muzyką dawać innym radość.

Marzenia są po to, aby je spełniać – gwiazda na Twoim weselu

Wesele to doskonała okazja, aby spełnić swoje marzenia, nawet te z pozoru niemożliwe do zrealizowania. Jednym z nich jest występ na imprezie znanego zespołu. Z pewnością godzinny koncert Bayer Full zostanie przez gości zapamiętany na długo, nawet tych najbardziej wymagających. Taka niespodzianka przyćmi wszystkie inne atrakcje takie jak fotobudki czy drink bary.

Zespół na weselu występuje przez około godzinę, grając swoje największe przeboje. Oczywiście repertuar można dokładnie omówić. Przez resztę wieczoru gościom przygrywa już wynajęty przez Parę Młodą DJ lub inny zespół weselny. Wynika to z faktu, że Bayer Full ma być udoskonaleniem imprezy, ale nie podstawą muzyki na weselu.

Wesele w wersji na bogato

Tak naprawdę organizowane w Polsce wesela niczym nie różnią się od tych zagranicznych. Dzisiaj naprawdę można w tym zakresie zaszaleć np. wynajmując znany zespół muzyczny taki jak legendarny Bayer Full. Dla artystów występ na imprezie rodzinnej wcale nie jest powodem do wstydu, a wręcz przeciwnie. Wesela są coraz lepiej zorganizowane i coraz bardziej wyszukane.

Nie należy wierzyć opinii, że występ znanych muzyków odciągnie uwagę gości od Pary Młodej, która tego dnia powinna być najważniejsza. To nie jest prawda. Zaproszenie na wesele Bayer Full to spełnienie marzeń niejednych nowożeńców i takie wydarzenie zapadnie im w pamięć na zawsze.

Bayer Full na twoim weselu!

Występ legendy muzyki disco polo to atrakcja, którą ciężko jest pobić. Takie wesele z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich gości do końca życia. Szczegóły współpracy można omówić kontaktując się z zespołem poprzez jego stronę internetową https://www.bayerfull.pl/.

Bayer Full to dobry wybór, gdyż zdecydowana większość Polaków na weselach i innych imprezach najlepiej bawi się właśnie przy muzyce disco polo. „Majteczki w kropeczki” czy „Wszyscy Polacy” to hity, które zna chyba każdy. Dodatkowo możliwość zobaczenia gwiazd podczas występu na żywo i to na niewielkiej sali jest nie lada atrakcją. Warto taką możliwość rozważyć już teraz – kalendarz Bayer Full zapełnia się bowiem błyskawicznie.

Poprzedni artykułSmartfony w dzisiejszych czasach
Następny artykułJaka sukienka na ślub cywilny? Podpowiadamy, jaką sukienkę do ślubu cywilnego wybrać

7 KOMENTARZE

  1. Mega akcja! Na pewno nie jedna z Par Młodych marzy o takiej atrakcji na swoim weselu. Gdyby nie to, że dzień ślubu mam za sobą, to też chętnie bym się zdecydowała 🙂

  2. Jak mój brat ślubował to nie słyszeliśmy o takiej możliwości, że wesele może uświetnić swym występem prawdziwa gwiazda, a teraz każdy ma taką możliwość. Byłaby to super atrakcja i niespodzianka dla gości, tym bardziej jeśli byłby to Bayer Full.

  3. Pewnie, że dla takiego zespołu występ na weselu to żaden powód do wstydu, to taki kameralny koncert po prostu. A dla gości i młodej pary najlepsza możliwa muzyka, ja jestem jak najbardziej na tak! Chętnie bym się sama na takie wesele z Bayer Full wybrała 🙂

  4. O matko gdyby Bayer Ful wystąpił na moim weselu to bym była przeszczęśliwa! Szkoda, że mam już ten piękny dzień za sobą 🙁

  5. O tak! Muzyka Disco Polo to najlepsza zabawa pod czas wesela, bynajmniej cala moja rodzina jak i znajomi bawią się najlepiej przy takiej muzyce. Fajnie, że Bayer wprowadził taką możliwość.

  6. Serio? To jest możliwe? Ile bym dała, żeby cofnąć się w czasie o jakieś 7 lat! Na pewno wiele par będzie chętnie korzystać z takiej usługi 🙂

  7. Czemu by nie, fajna i ciekawa informacja, w końcu najlepiej na weselu wypada Disco Polo. Gdybym miał wybierać to Bayer na pierwszym miejscu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj