Organizacja wieczorów kawalerskich i wieczorów panieńskich to nie jest może jakieś wielkie wyzwanie logistyczne, ale i tak jest parę rzeczy, którymi warto zająć się z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby pousuwać z drogi ewentualne przeszkody.

Jeśli chcecie mieć miejsce tylko dla siebie – uzgodnijcie to

Nie chodzi od razu koniecznie o organizację imprezy zamkniętej. Zwykle nawet dość duży wieczór panieński jest trochę za mały, żeby zamykać klub tylko na tę jedną imprezę, ale to samo dotyczy rezerwacji loży, osobnej sali czy nawet uzgodnienia wejścia striptizera z zewnątrz. Weźcie pod uwagę, że to mogą być życzenia, za które trzeba będzie dodatkowo sypnąć groszem.

Własne alkohole? To się rzadko udaje

Jeżeli wieczór kawalerski lub panieński ma się odbyć na waszym alkoholu, to tutaj może pojawić się mur. Teoretycznie, jeśli zaprosicie własnego barmana z mobilnym barkiem i zapłacicie za własną salę w klubie, to powinno być OK, ale zwykle i tak jeszcze dostaniecie w łeb butelkowym. Z kolei organizacja imprezy w niektórych lokalach, znanych z tego, że drinki nijak nie trzymają proporcji, to recepta na błyskawiczną porażkę. A to wszystko wymaga naprawdę uzgodnienia z dość długim wyprzedzeniem.

Striptizer i striptizerka – brak miejsca w kalendarzu

To znudzenia będziemy powtarzać: jeśli striptizerka lub tancerz erotyczny mają miejsce na za tydzień, to wyjścia są dwa: albo będzie to wyjątkowo mierne show, albo macie wybitnego fuksa. Co jest bardziej prawdopodobne – sami oceńcie. Zresztą warto mieć na uwadze i to, że najlepsza tancerka erotyczna i najlepszy striptizer potrzebują czasu, żeby przygotować swoje show. Samo kompletowanie kostiumu, jeśli macie nietypowe życzenia, może potrwać dużo dłużej niż tydzień. To zdecydowanie jedna z tych kwestii, które warto ogarnąć już na początku przygotowań.

Organizujesz wieczór panieński lub kawalerski? Sprawdź ofertę Army of Lovers

Noclegi albo transport

Wieczór panieński i wieczór kawalerski to dość trudne logistycznie imprezy. Powrót na własnych nogach albo nie wchodzi w grę, albo przynajmniej jest dość ryzykowny i może skończyć się w zupełnie innym miejscu, niż byście chcieli. Szukanie taksówki w weekendowy wieczór oznacza naprawdę długie czekanie, a autobusy nocne – nawet jeśli jeżdżą tam, gdzie organizujecie imprezę – zdecydowanie nie są wystarczająco komfortowe. Rozwiązania są dwa: albo zadbacie o miejsca noclegowe blisko ostatniego punktu zwiedzania, albo zorganizujecie transport. W obu przypadkach trzeba zadziałać odpowiednio wcześnie, żeby ugadać wszystkie szczegóły i zapłacić, komu trzeba.

Dodatkowe atrakcje

Jeśli planujecie naprawdę niezapomniany panieński lub kawalerski, czyli zamierzacie zorganizować jakieś nietypowe atrakcje, to pamiętajcie, że tu także zwykle terminy bywają odległe. To trochę tak jak ze striptizerką i tancerzem: jeśli uda się na ostatnią chwilę, to może się okazać, że nie będziecie zadowoleni. Choć akurat w sprawie striptizu i tańca erotycznego jesteśmy w stanie pomóc – dajcie nam znać, kiedy i gdzie planujecie wieczór kawalerski czy panieński, a my przyjmiemy resztę obowiązków. Przy paintballu i mobilnym barku już nie mamy takiej mocy sprawczej.

Poprzedni artykułJak dbać o złoty łańcuszek domowym sposobem?
Następny artykułButy na koturnie – do jakich stylizacji nosić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj