Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia, jednak udane wesele wcale nie musi być przygotowane według sztywnego scenariusza. Do doskonałej zabawy potrzebny jest luz, którego często brakuje w przypadku przyjęcia weselnego inspirowanego kadrami z Instagrama. Jak zorganizować naprawdę odjazdową zabawę weselną? Poznaj 5 świetnych rad.

1. Oryginalne zaproszenia

2. Ciekawe upominki dla gości

3. Sesja ślubna na wesoło

4. Fotobudka dla gości

5. Wygodne buty ślubne dla panny młodej

W dniu ślubu nowożeńcy mają wystarczająco dużo stresu już podczas składania przysięgi, dlatego przyjęcie weselne nigdy nie powinno być dla nich dodatkowym obciążeniem emocjonalnym. Co może zrobić para młoda, by mieć odjazdowe wesele? Oto 5 sprawdzonych rad.

Niebieskie zaproszenia ślubne

Oryginalne zaproszenia

Dzień ślubu warto zaplanować w pełni przed przygotowaniem zaproszeń. Dzięki temu zaproszenie może zawierać nie tylko informację, gdzie znajduje się sala weselna i kiedy odbędzie się ślub. Można zapisać gościom informacje o przyniesieniu zabawnych gadżetów do zdjęć, czy też ubranie się na jeden z kilku kolorów. Takie zaproszenia sprawią, że impreza będzie dopięta na ostatni guzik.

Sprawdź ofertę https://royaldekor.pl/zaproszenia-slubne

Foto zaproszenia na ślub

Ciekawe upominki dla gości

Goście weselni powinni trzymać drobne upominki w podziękowaniu za przybycie na uroczystość. Mogą to być np. odjazdowe podziękowania Merci. Zwykłe czekoladki można zawinąć w kartki z napisanymi podziękowaniami lub zabawnymi wierszykami. Odpakowanie każdej kolejnej czekoladki to okazja, by gość przypomniał sobie o udanej zabawie.

Zielone zaproszenia ze zdjęciem

Sesja ślubna na wesoło

Sesja ślubna w plenerze lub w trakcie składania przysięgi to podstawa, jednak na weselu można dobrze się bawić. Małżonkowie mogą zdecydować się na zabawną sesję, pełną śmiechu i radości. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie małżonkowie lub wraz z gośćmi.

Boho zaproszenie na wesele

Fotobudka dla gości

Fotobudka umożliwia gościom wykonanie pamiątkowych zdjęć, które trafią do księgi gości lub albumu przygotowanego na wesele. Zdjęcia z fotobudki można uzupełnić o różne filtry i gadżety, które sprawiają, że fotografie są zabawne i zupełnie niewymuszone. W niczym nie przypominają reżyserowanych sesji.

Złota naklejka w kształcie serca

Wygodne buty ślubne dla panny młodej

Co psuje zabawę pannie młodej? Często panny młode narzekają na niewygodne buty. Kto powiedział, że muszą spędzać w nich całą noc? Równie dobrze po powrocie z kościoła lub urzędu stanu cywilnego mogą zdjąć obuwie na obcasie i założyć wygodne trampki lub baleriny. Dzięki nim przetańczą całą noc bez bolesnych odcisków.

Poprzedni artykułJakie trampki pasują do sukienki?
Następny artykułNausznice srebrne – poznaj zalety tego typu biżuterii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj