Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Przyszłej parze młodej zależy na tym, aby ten dzień był idealny od początku do końca. Dlatego już na kilka miesięcy przed wybierają wszystkich usługodawców oraz zwracają uwagę na takie szczegóły, jak winietki, podziękowania dla gości czy dekoracja stołu i krzeseł. Brakuje Wam pomysłu na tę ostatnią czynność? Chcecie wiedzieć, jakie ozdoby są obecnie najpopularniejsze? Przeczytajcie ten artykuł.

Jak przebiegają przygotowania do wesela

Pierwszy krok to znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację wesela. Tutaj naprzeciw wychodzi Wam Gościniec Banasiówka – http://gosciniecbanasiowka.pl/, który w swojej ofercie posiada klimatyczne wnętrza – w sam raz na taką uroczystość. Kiedy już zarezerwujecie salę, czas na dalsze przygotowania. Panie rozglądają się za suknią ślubną, panowie przymierzają garnitury. W końcu przychodzi moment, aby zadbać o odpowiednią oprawę sali. Przemyślnie ozdobiona będzie ważnym elementem, niezależnie od miejsca, w którym odbędzie się wesele. Magiczny Kraków, malownicza wieś pod Warszawą czy ekskluzywny Paryż – wszędzie tam przy odpowiednim nakładzie pracy można wyczarować magiczny i godny zapamiętania klimat. Wybierając motyw przewodni wesela, pamiętajcie o tym, aby znalazł się on także na stole i krzesłach. Tych mebli będzie najwięcej we wnętrzu – warto zatem wykorzystać ich potencjał.

Dekoracja krzeseł na weselu – jakie są trendy w 2019 roku

Najpopularniejszą metodą dekoracji krzeseł jest nałożenie na nie pokrowców. Ważne, aby ich kolor i wzór dobrany był do motywu przewodniego wesela. Taka dekoracja z pewnością będzie wyglądać elegancko i szykownie. Stosunkowo nowym trendem jest wykorzystanie detali, na przykład wstążek lub koronek. Najczęściej dobiera się je pod kolor wiązanki panny młodej i zawiązuje w efektowną kokardę na podłokietniku lub oparciu krzesła. Pamiętajcie o tym, aby wszystkie krzesła Waszych gości były ozdobione w ten sam sposób. Krzesłami, które mogą być udekorowane inaczej i nieco się wyróżniać, są miejsca Wasze – państwa młodych. Jeśli będziecie mieli problem z wyborem ozdób, poproście o pomoc właściciela wybranego przez siebie lokalu. Jeśli Wasz wybór padł na Dom Weselny Gościniec Banasiówka w Krakowie, to możecie liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestii dekoracji krzeseł i stołu na Waszym weselu.

Pomysły na udekorowanie stołu weselnego

Najważniejszymi osobami siedzącymi przy stole jesteście oczywiście Wy. Dlatego Wasze miejsce powinno wyróżniać się najbardziej wyszukaną aranżacją, np. wiązanką górującą nad resztą bukietów. Jeżeli jednak uważacie, że taka dekoracja będzie przeszkadzać, rozważcie kilka mniejszych wiązanek lub ścianę kwiatów umieszczoną za Waszymi plecami. Planujecie wesele w stylu rustykalnym? Wykorzystajcie świeczki oraz lampiony – ustawcie je na stołach w otoczeniu wianków z polnych kwiatów. Planując wesele eleganckie, udekorujcie stoły szykownie i luksusowo. Tutaj nie ma miejsca na szaleństwo z kolorami. Postawcie na klasyczną biel przełamaną złotem lub srebrem. Zasadniczo nie istnieje sala weselna, której nie dałoby się udekorować zgodnie z gustem pary młodej. Jednak przed zawarciem umowy powinniście dokładnie obejrzeć interesujące Was miejsce i sprawdzić, czy spełnia wszystkie Wasze oczekiwania. Ogólne informacje o sali znajdziecie oczywiście na stronie internetowej, w przypadku Gościńca Banasiówka pod adresem: http://gosciniecbanasiowka.pl/oferta.html.

Poprzedni artykułPortal weselny, dlaczego warto korzystać?
Następny artykułWybieramy hotel na wesele w województwie łódzkim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj