Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary młodej. Zanim jednak nadejdzie ten wyczekiwany dzień, narzeczeni mają sporo do załatwienia. Wielkie planowanie zaczyna się na wiele miesięcy przed ślubem i łatwo pogubić się w wielkim wirze przygotowań. Podpowiadamy, że warto nieco ułatwić sobie życie i zarejestrować się na portalu ślubnym. Czym jest portal ślubny i dlaczego jest taki pomocny? O tym poniżej. Zachęcamy do lektury!

Portal weselny – co to?

Naszą uwagę zwrócił portal weselny Zaplanuj-Ślub.pl, który powstał z myślą o narzeczonych, którzy właśnie rozpoczynają wielkie przygotowania do ślubu. Ów portal ślubny jest bardzo przyjazny, a rejestracja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Przejdźmy jednak do konkretów. Po rejestracji konta dla narzeczonych, przyszła para młoda może korzystać z wielu przydatnych funkcji, jakich?

1. Kalendarz ślubny

Czas pędzi i wiedzą o tym wszyscy, a w szczególności narzeczeni, który muszą pamiętać o terminach przymiarek stylizacji ślubnych, datach spotkań z menagerem restauracji, w której odbędzie się wesele i tak dalej. Po rejestracji na portalu ślubnym, narzeczeni mogą korzystać ze specjalnego kalendarza, którzy odlicza czas, który pozostał do tego ważnego dnia.

2. Lista zadań

Porządna lista zadań sprawi, że narzeczeni o niczym nie zapomną i na bieżąco będą wykreślać załatwione sprawy. Na portalu weselnym Zaplanuj-Ślup.pl nie mogło zabraknąć takiej opcji. W panelu narzeczonych można dodawać listy zadań, umieszczać daty i na bieżąco edytować wszelkie zadania.

3. Budżet

Zarządzanie środkami pieniężnymi i planowanie wydatków to istotna kwestia dla narzeczonych. Portal ślubny służy pomocą! W panelu dla narzeczonych można zapisać jaką kwotę przeznaczyliśmy na daną usługą, ile wyniosła zaliczka za dany artykuł, taka funkcja ułatwia kontrolę wydatków. itd.

4. Zapisane oferty

Narzeczeni mogą zapisywać oferty, które spodobały się im, dzięki temu potem bez problemu mogą ponownie przejrzeć każdą z nich.

Portal weselny – dlaczego warto się zarejestrować?

Korzyści dla narzeczonych, który zarejestrują się na portalu ślubnym Zaplanuj-Ślub.pl?

  • Zaoszczędzicie sporo czasu – wszystkie informacje, porady znajdziecie w jednym miejscu, nie będziecie musieli wędrować z jednej strony na drugą, a to bardzo ułatwi planowanie ślubu i wesela.
  • Zyskacie większą kontrolę nad wielkim planowaniem ślubu i wesela, w tym również nad budżetem. W planerze wszystko jest bardzo przejrzyście przedstawione i na bieżąco odliczany jest czas, który pozostał do tego ważnego dnia.
  • Wszystkie oferty w jednym miejscu znacznie ułatwią wybór tej dostosowanej do Waszych potrzeb. Będziecie mogli szybko porównać wiele propozycji ślubnych.

Na koniec

Dobra organizacja to podstawa! Niezależnie od tego czy planujecie duże, huczne wesele, czy jesteście zwolennikami skromnych, kameralnych uroczystości porządny portal ślubny z pewnością ułatwi i usprawni przygotowania.

Korzystając z okazji, już dziś wszystkim przyszłym nowożeńcom życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Poprzedni artykułZdjęcia ślubne na płótnie – fotoobrazy – www.GaleriaDruku.com.pl
Następny artykułJak udekorować stół i krzesła na wesele?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj