Odpowiednie dodatki i akcesoria to jeden z elementów, które muszą wybrać wszystkie osoby przygotowujące wesele. Liczą się nie tylko ozdoby, które upiększą salę zabaw. Już podczas informowania gości warto zadbać o odpowiednie zaproszenia, które w dalszej kolejności będą pasowały do pozostałych dekoracji. Jeśli zależy Ci, żeby wesele było wyjątkowe, sprawdź asortyment Bysimple.pl, gdzie znajdziesz między innymi:

  • ciekawe i proste zaproszenia ślubne,
  • wyjątkowa papeteria ślubna,
  • inne dodatki do weselnego stołu.

Ciekawe i proste zaproszenia ślubne

Dobra strategia organizacji wesela rozpoczyna się już na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń. Warto zwrócić uwagę na to, żeby ich wygląd był możliwie najlepiej dopasowany do pozostałych dekoracji. Często wystarczą proste zaproszenia ślubne z katalogu, które staną się częścią całej kompozycji weselnej.

Jeśli organizujesz bardziej wystawne wesele i zależy Ci na docenieniu swoich gości, sięgnij po zaproszenia drukowane na zamówienie. Możesz sam skomponować taką kartkę, na której znajdzie się dedykacja, czy kilka ważnych słów. Możesz też zlecić umieszczenie na niej panoramy lokalu, w którym będzie organizowane wesele. Warto też każdą kartę wydrukować imiennie do określonych gości. W ten sposób okażesz im szacunek i sprawisz, że poczują się docenieni.

Wyjątkowa papeteria ślubna

Sala weselna to miejsce, które musi być urządzone wyjątkowo i zaplanowane w każdym drobnym szczególe. To ono pojawi się na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg zabawy. Poza ozdobami sali spore znaczenie może mieć także ciekawa papeteria ślubna.

Na tę część dekoracji mogą się składać różne ozdoby. Możesz zadbać o szczególne tabliczki z listą gości, którzy mają zasiąść przy danym stoliku. Warto też zlecić wydrukowanie wizytówek dla każdego gościa, co pozwoli szybciej znaleźć swoje miejsce przy stole. Bardzo miłym dodatkiem będą także podziękowania w dowolnej formie. Warto pamiętać o tym, żeby papeteria dobrze komponowała się z zaproszeniami, a najlepiej pochodziła od jednego producenta.

Inne dodatki do weselnego stołu.

Sklep internetowy Bysimple.pl oferuje różne dodatki, dzięki którym wesele stanie się ciekawsze i piękniejsze. Możesz sięgnąć po ciekawe zawieszki na butelki w wariancie zabawnym albo personalnie dopasowane do młodej pary. Warto sięgnąć także po menu, które powoli się zorientować gościom w tym, co zaproponujesz im do zjedzenia. Ciekawego charakteru sali weselnej nada tabliczka z powitaniem, która może też stać się ciekawą pamiątką z tego wydarzenia.

Poprzedni artykułOgólna charakterystyka ślubnych zaproszeń
Następny artykułFotograf ślubny – postaw na najlepszego

1 KOMENTARZ

  1. W internecie wiele jest różnorodnych zaproszeń ślubnych i papeterii, ale proste i eleganckie wzornictwo wygrywa z wszystkim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj