Wybór odpowiedniej sali weselnej jest niewątpliwie jednym z najbardziej istotnych punktów podczas organizacji wesela. Jest to niezwykle ważny element, ponieważ to on w głównej mierze przesądza o tym czy uroczystość będzie udana, a wspomnienia po niej pozostają zarówno w głowie Młodej Pary, jak i Gości weselnych przez długi czas. Właśnie z tą myślą zostało stworzone Centrum Hotelowo – Konferencyjne Witek.

Centrum Hotelowo – Konferencyjne Witek położone jest w dogodnej lokalizacji w Krakowie. Mieści się przy ulicy Handlowców 14. W swojej ofercie posiada aż 5 sal weselnych:

  • Witkowa Chata
  • Sala Kominkowa
  • Salon VIP
  • Sala Bankietowa
  • Restauracja Werona

Wszystkie sale weselne można obejrzeć tutaj: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html .Każda z sal posiada własny, niepowtarzalny klimat dzięki czemu każdy, w zależności od preferencji znajdzie coś dla siebie.

Witkowa Chata jest salą niezwykle klimatyczną. Zbudowana jest z drewnianych bali i utrzymana w oryginalnym, folkowym stylu. Goście mają do dyspozycji piękny ogród, z dużą ilością ławek. W ogrodzie znajduje się Altana Ślubna, co pozwala na przeprowadzenie ślubu w plenerze. W przypadku rezerwacji w tym miejscu zorganizowanie takiej uroczystości jest gratis! Sala pozwala na organizację ślubu do 120 osób.

Sale weselne w Krakowie

Sala Kominkowa jest miejscem bardziej kameralnym, w tym miejscu może zostać zrealizowane wesele do 60 osób. W centralnej części sali znajduje się kominek, stwarzający niepowtarzalny klimat, zwłaszcza podczas uroczystości, które odbywają się zimą bądź jesienią. Do dyspozycji Gości jest taras oraz ogród otaczający hotel. Sala jest połączona z Drink Barem.

Salon VIP jest miejscem przeznaczonym do organizacji wesela w najbliższym gronie. W tym miejscu odbywają się uroczystości do 30 gości. Jest to niewątpliwie miejsce niezwykłe, utrzymane w eleganckim stylu, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Jest to sala umeblowana w sposób elegancki oraz wygodny – posiada sofę, stylowe meble oraz dodatkowo szklaną ścianę z widokiem na okolicę. Sala usytuowana jest na najwyższym piętrze hotelu. Do dyspozycji Gości jest taras widokowy oraz indywidualne wejście, co stwarza dodatkowo atmosferę komfortu oraz prywatności.

Sala Bankietowa jest miejscem przeznaczonym do organizacji największych uroczystości – pomieści ona do 270 Gości. Jest to miejsce niezwykle przestronne, dodatkowo posiada lustra, tworząc to miejsce jeszcze bardziej spektakularnym. Do dyspozycji Gości jest połączony z salą hall z wygodnymi sofami, gdzie można odpocząć i nabrać sił.

Sale weselne w Krakowie

Sala Werona jest miejscem niezwykłym, utrzymanym we włoskim stylu. Idealna dla osób marzących o weselu utrzymanym w stylu śródziemnomorskim. Jest to miejsce niezwykle klimatyczne i przestronne – pozwala na zorganizowanie uroczystości do 100 osób.

Istnieje możliwość zorganizowania ślubu w plenerze. Hotel posiada piękną, Ślubną Altanę. W przypadku rezerwacji Sali Witkowa Chata uroczystość taka może się odbyć bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Hotel Witek dzięki szerokiej ofercie jest miejscem idealnym na zorganizowanie wymarzonego ślubu. Zarówno w przypadku kameralnych uroczystości w rodzinnym gronie, jak i hucznych wesel. Dzięki różnorodności, komfortowi oraz profesjonalnemu personelowi pozostanie w pamięci Weselników na długie lata

Poprzedni artykułZdjęcia ślubne z Warszawy – piękną i ponadczasową pamiątką dla młodych
Następny artykułLakiery hybrydowe – nowa jakość w koloryzacji paznokci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj