Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu wszystkich par. Wspaniałe wesele to nieodłączny jego element. Marzenie o świetnej zabawie poślubnej w plenerze może zostać spełnione dzięki namiotom stworzonym właśnie w tym celu. 

Wesele na plaży, łące, w ogrodzie, czy przy jeziorze to niewątpliwie jedno z największych marzeń zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mimo że w Polsce tradycyjna zabawa zazwyczaj odbywa się w restauracji lub specjalnej sali, to coraz więcej par decyduje się na ślub rodem z amerykańskich filmów. Ceremonia pod chmurką ma w sobie bez wątpienia mnóstwo magii i niepowtarzalnego klimatu, a piękny krajobraz zapewnia unikatową scenerię wydarzeniu. W naszym kraju wiele par niestety rezygnuje z tego pomysłu ze względu na charakterystyczną dla naszego regionu pogodę w kratkę. Świetnym rozwiązaniem obaw dotyczących pogody są namioty weselne, które ze względu na rozmiar oraz możliwość dowolnej dekoracji, mogą stanowić nie tylko ochronę przed deszczem, ale i tworzyć piękny wystrój.

Kiedy najlepiej zdecydować się na wesele pod namiotem?

Sezonem ślubnym zdecydowanie jest wiosna oraz lato, a w szczególności terminy pomiędzy majem a wrześniem. Wiele par chcących złożyć sobie przysięgę małżeńską nie zdaje sobie sprawy, z jakim trudem wiąże się rezerwacja klasycznej sali weselnej w tym okresie. Standardem jest, że na wolny termin czekać trzeba często od roku, do 3 lat, a w popularnych miejscach nawet dłużej. Wielomiesięczne oczekiwanie może wzbudzić wiele frustracji i pozbawić romantyzmu ten wspaniały dzień. Właśnie dlatego tak wspaniałym pomysłem jest organizacja ceremonii w plenerze. Może odbyć się właściwie w każdej chwili, niezależnie od czynników zewnętrznych.

Namioty weselne cieszą się dużym powodzeniem, ponieważ poprzez odpowiednie ich ustawienie, można stworzyć piękną salę weselną na środku naturalnej, otwartej przestrzeni. Oczywiście, najlepszym czasem na ślub na łonie natury są cieple miesiące. Jednak w namiotach zastosować można także specjalne ogrzewanie, dzięki czemu stworzymy komfortowe warunki także wczesną wiosną, czy jesienią. Namioty odporne są na silny deszcz oraz wiatr, dlatego też doskonale sprawdzają się w naszych Polskich warunkach.

Namioty weselne — skąd je wziąć?

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania oraz chęci na organizację wesel na otwartej przestrzeni, powstały firmy takie jak Vitabri – www.vitabri.pl/namioty-weselne, czyli oferujące wynajem namiotów na tę okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwala na niezwykłą oszczędność oraz idealne dopasowanie namiotów do naszych potrzeb. Dzięki temu możliwe jest stworzenie dowolnej przestrzeni weselnej, mieszczącej każdą liczbę gości. Dużą zaletą wynajmu, jest także to, że pracownicy firm z chęcią pomagają dopasować produkt do naszych indywidualnych oczekiwań.

Wesele na świeżym powietrzu — o czym jeszcze pamiętać?

Organizując poślubną zabawę w plenerze, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Namioty weselne zapewnią nam piękną przestrzeń, lecz niezbędne jest także jej wypełnienie. Obowiązkowym wyposażeniem są oczywiście stoły oraz krzesła. Możemy zorganizować je na własną rękę lub po prostu je wynająć. Kolejnym punktem obowiązkowym jest katering oraz jego obsługa. Większość firm gastronomicznych posiada specjalne pakiety weselne, więc znalezienie odpowiedniego z pewnością nie sprawi kłopotu. Pozostałe elementy są już zależne od naszych oczekiwań oraz marzeń. Bez wątpienia jednak, wesele w plenerze pozostanie wspaniałym wspomnieniem dla pary młodej.

 

 

Poprzedni artykułPrzedłużanie włosów – metody i ich skuteczność
Następny artykułJak zorganizować wesele w ogrodzie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj