Upływający czas zmienia wygląd naszej skóry. Mniejsza produkcja kolagenu sprawia, że staje się ona coraz mniej jędrna, opada. Proces ten dotyczy każdego, czy oznacza to jednak, że nie możemy nic z tym zrobić i musimy pogodzić się z obwisłą skórą? Od lat jednym z najpopularniejszych zabiegów odmładzających jest lifting. Niestety, tradycyjny lifting metodą chirurgiczną wiąże się ze znaczną ingerencją, długotrwałą rekonwalescencją i długą listą przeciwwskazań. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wchodzą gabinety medycyny estetycznej, m.in. Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie, w których można skorzystać z liftingu bez skalpela. Lifting wykorzystuje za to specjalne, niewchłanialne nici liftingujące Spring Thread. Sprawdź, jak szybko i bezpieczne pokonać oznaki starzenia.

Czym są nici liftingujące Spring Thread?

Opracowanie niewchłaniających się nici zrewolucjonizowało walkę z oznakami starzenia. Nici liftingujące Spring Thread to innowacyjny produkt wprowadzony do medycyny estetycznej przez francuskich specjalistów. Przezroczyste nici są jednocześnie zbudowane z nieulegającego rozciąganiu rdzenia poliestrowego i medycznego silikonu, dzięki któremu cechuje je elastyczność i rozciągliwość. Materiały używane do produkcji nici są w pełni bezpieczne dla organizmu.

Jak działają nici liftingujące?

Elastyczne nici są mocowane za pomocą znajdujących się na ich powierzchni, miękkich haczyków. Innowacyjność nici pozwala znakomicie dopasować się do tkanek, osiągać naturalnie wyglądające efekty i minimalizuje ryzyko powstawania zaciągnięć czy zniekształceń. Jak dodają specjaliści z Bieńkowscy Clinic, jeden zabieg pozwala cieszyć się długotrwałymi rezultatami, gdyż nici Spring Thread, mimo upływającego czasu, nie ulegają wchłonięciu.

Za pomocą nici liftingujących Spring Thread wykonuje się zarówno lifting twarzy, jak i innych partii ciała. Jeśli chodzi o twarz, skóra najczęściej podciągana jest na policzkach, podbródku i w okolicach brwi. Lifting ciała może natomiast dotyczyć szyi, piersi, brzucha, pośladków, ud i ramion.

Co wyróżnia nici liftingujące Spring Thread?

Zabieg nićmi Spring Thread przede wszystkim oferuje lepsze efekty niż te wykorzystujące inne rodzaje nici liftingujących. Dzięki temu, że nici nie wchłaniają się, utrzymują się nawet przez kilka lat. Budowa nici pozwala uniknąć niepożądanych lub nienaturalnie wyglądających rezultatów. W przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu, zabieg nićmi liftingującymi nie wymaga całkowitego znieczulenia, nie wiąże się ze znaczną ingerencją i nie pozostawia blizn.

Jak wygląda zabieg nićmi liftingującymi Spring Thread?

Zabieg trwa stosunkowo krótko, od około 45 do 60 minut. Nie powoduje dyskomfortu, gdyż odbywa się po znieczuleniu okolicy, której dotyczy. Zabieg polega na wprowadzeniu w warstwę tkanki tłuszczowej 4-6 par nici. Ostatnim etapem zabiegu jest fotomodulacja LED, która zmniejsza uczucie dyskomfortu i leczy ewentualne skutki niepożądane, takie jak obrzęk czy zasinienie. Ogromną zaletą zabiegu nićmi liftingującymi jest krótki, trwający maksymalnie kilka dni, okres rekonwalescencji.

W skrócie o efektach zabiegu nićmi liftingującymi

Najważniejsza korzyść z liftingu nićmi Spring Thread to odmłodzenie. Lifting twarzy eliminuje różne rodzaje zmarszczek i poprawia owal twarzy. Skóra w miejscu poddanym zabiegowi staje się bardziej jędrna. Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać i co najważniejsze, są one długotrwałe.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat liftingu nićmi Spring Thread i zapisać się na zabieg, odwiedź stronę internetową Bieńkowscy Clinic lub jedną z placówek w Bydgoszczy lub Częstochowie.

Poprzedni artykułCzy fotoalbum to dobra pamiątka ślubna?
Następny artykułDJ na wesele – jakie usługi dodatkowe może oferować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj