Czy znasz niepowtarzalne miejsca w Polsce? Takie, w których marzysz o organizacji wesela? Jakie sale weselne wybrać? Gdzie powinny być zlokalizowane? Wiele osób decyduje się na wesela w górach. Te mają niesamowity klimat. Góry wyglądają pięknie, niezależnie od pory roku. Sprawdź, jakie elementy powinny posiadać najpiękniejsze sale weselne. 

Jak wybrać odpowiednią salę weselną? Ile kosztuje wesele na 100 osób? Koszty imprezy są uzależnione m.in. od tego, jakie miejsce wybierzemy. Podczas wyboru sali koniecznie zapytaj o dodatkowe koszty, np. o korkowe. To opłata pobierana za butelkę wódki, którą para młoda wniesie na wesele. Korkowe może być stałe (jednorazowa opłata) lub liczone od jednej butelki wódki. Zwróć uwagę też na zaiks na weselu – kto ponosi koszty opłaty za prawa autorskie do muzyki. 

Wybrane sale mają bogatą ofertę, nawet 300 potraw, a także oferują mieszanki kaw czy herbat, które są niespotykane. Znajdź taką, która będzie spełniała twoje oczekiwania. 

Ile kosztuje wesele na 100 osób? 

Ile kosztuje wesele na 100 osób? Wszystko zależy od sali, jaka została wybrana. Jak wybrać idealną salę? Na początku zwróć uwagę na jej lokalizację. Świetnie sprawdzą się sale zlokalizowane w górach czy nad morzem. Co jest ważne przy wyborze sali? 

  • Jakie są dekoracje na sali. 
  • Jaki jest układ stołów. 
  • Jak wygląda menu i na ile osób można zorganizować imprezę. 
  • Jaka jest akustyka na sali? 

To tylko kilka z nielicznych pytań, jakie warto sobie zadać podczas wybierania sali weselnej. Koszt wesela na 100 osób to od 30 do nawet 100 tysięcy złotych. Warto zatem zadbać o to, by ten dzień był wyjątkowy. 

Co wpływa na koszty wesela? To przede wszystkim koszt menu, alkoholu, ubioru czy opłata za kościół. Ponadto należy doliczyć opłatę związaną z dekoracjami, upominkami dla gości czy gadżetami na wesele. 

Co oferuje dobra sala? 

Dobra sala weselna to taka, która zorganizuje kompleksowe wesele. Zapewni ci zespół doradców ślubnych, który doradzi w każdej kwestii. Zespół doradców układa scenariusze imprezy i pomaga dobrać atrakcje w taki sposób, aby były one dostosowane do potrzeb pary młodej. Dobre sale weselne mają także ogród, czy kawiarnie plenerowe. Najpiękniejsze sale weselne oferują również zróżnicowane menu. 

Zanim wybierzesz salę weselną, sprawdź, jakie ma menu. Postaraj się wybrać takie dania, by każdy z gości był zadowolony. Postaw na tradycyjne dania, te na pewno przypadną do gustu zaproszonym gościom. Nie zapomnij o ciastach i odpowiednim doborze napojów dla swoich gości. 

Dlaczego warto wybrać salę weselną w górach? 

Góry wyglądają pięknie, zarówno latem, jak i zimą. Wiele osób decyduje się na organizowanie wesela w górach z uwagi na niesamowity klimat. Co jeszcze przyciąga pary młode? To przede wszystkim tradycyjna, góralska kuchnia. Góralskie wesela są duże i huczne. 

Młodzi chętnie korzystają z pomocy kapeli góralskiej i florystek, by sala nabrała wyjątkowego charakteru. Góry świetnie sprawdzą się, jeśli planujesz ślub w plenerze. Niesamowite widoki zachwycą twoich gości.

Poprzedni artykułJak świętować rocznicę ślubu?
Następny artykułJakie trampki pasują do sukienki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj