DJ na wesele – jakie usługi dodatkowe może oferować?

0

Dzień ślubu i wesela to dla większości z nas jeden z ważniejszych momentów w życiu. Młoda Para chce, aby tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Dzień ślubu i wesela to dla większości z nas jeden z ważniejszych momentów w życiu. Młoda Para chce, aby tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik. Aby zaproszeni goście dobrze się bawili i wspominali przyjęcie z uśmiechem na ustach, trzeba dopilnować dwóch rzeczy – musi być dobre jedzenie i odpowiednia muzyka.

Jak wybrać DJ na wesele?

Szukając dobrego DJ-a na przyjęcie weselne, warto wcześniej lepiej go poznać, nawet jeżeli jest to osoba z polecenia. Każdy ma inny gust muzyczny, dlatego przed podjęciem współpracy, warto zapoznać się z jego stylem i twórczością. Zwróćmy uwagę na to, jaki gatunek muzyczny preferuje i czy będzie w stanie dostosować się do naszych potrzeb, niestety nie każdy jest tak elastyczny, jak zapewnia. Jeżeli stworzymy listę ulubionych utworów muzycznych, które mają być zagrane na weselu, z pewnością ułatwi to dojście do porozumienia.

Pamiętajmy, że rola Dj-a zazwyczaj nie ogranicza się wyłącznie do grania określonych piosenek, ale przeważnie jest również konferansjerem, który zapowiada poszczególne utwory muzyczne, zachęca gości do tańca i zabawy. Tak, więc musi być to osoba o silnym, ciekawym głosie, przebojowa, charyzmatyczna, która będzie w stanie poderwać gości od stołu. Ważna jest też odpowiednia prezencja i dykcja, a także kultura osobista. Najlepiej, żeby DJ był prawdziwym muzykiem, który potrafi miksować piosenki, tylko w ten sposób można mieć pewność, że goście będą bawić się do białego rana.

O co pytać w trakcie spotkania z DJ-em?

Podczas spotkania z DJ-em warto zapytać oczywiście o koszty oraz usługi dodatkowe, jakie może nam zaproponować. Większość osób trudniących się tych fachem ma w ofercie również takie rzeczy jak prowadzenie imprezy, oświetlenie, wynajem fotobudki czy efekty specjalne w formie dymu, czy baniek mydlanych. Decydując się na usługi dodatkowe, zazwyczaj możemy liczyć na przystępniejszą cenę.

Obecnie fotobudka to jedna z ciekawszych atrakcji weselnych, dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Dzięki temu zaproszeni goście mogą zrobić sobie zdjęcie z Młodą Parą i zabrać je ze sobą do domu bezpośrednio po przyjęciu. Bardzo często zdjęcia są wysyłane też na e-maila, co również jest ciekawą opcją.

Zapytajmy DJ-a o jego kompetencje, doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez. Ważny aspektem jest także sprzęt, jaki dysponuje dana osoba oraz jak radzi sobie w sytuacjach awaryjnych np. jak sprzęt zawiedzie. Należy ustalić też takie kwestie jak nocleg, wyżywienie oraz ewentualne opłaty dodatkowe. Pamiętajmy, że Dj musi być osobą elastyczną bez względu na to, jaki rodzaj muzyki preferuje. W tym dniu najważniejsze jest nasze zdanie, muzyka musi być dopasowana do charakteru przyjęcia i naszych upodobań. Trzeba ustalić przebieg wesela, najważniejsze momenty na uroczystości.

Po więcej szczegółów w sprawie DJ na wesele w Warszawie wejdź na http://www.musicplease.pl/oferta/obsluga-artystyczna/

Większość Dj-ów oferuje sporo usług dodatkowych i warto mieć to na uwadze, dzięki temu możemy zaoszczędzić zarówno swój czas, jak i pieniądze. Najważniejsze jest to, aby znaleźć osobę, z którą będziemy się dobrze dogadywać i która będzie w stanie dopasować się do naszych wymagań i oczekiwań.

Poprzedni artykułPokonaj oznaki starzenia z nićmi liftingującymi Spring Thread
Następny artykułTop 5 stylizacji na wieczór kawalerski z koszulą w roli głównej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj