Czym jechać do ślubu? Samochodem sportowym, a może w stylu retro? Czasem młode pary chcą być na tyle oryginalne, że do kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego podjeżdżają nawet bryczką lub na motorze. Nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba przybyć do ślubu określonym środkiem transportu, dlatego młodzi mają tutaj całkowitą dowolność. Na co zatem się zdecydować w takim przypadku?

Styl ślubu determinuje wybór auta

Wiele młodych par decyduje się na wybór motywu przewodniego swojego ślubu i wesela. Do niego dopasowują dekorację sali i kościoła lub urzędu, a nawet suknię ślubną i auto do ślubu. Do wyboru mamy śluby nowoczesne, w stylu retro, kowbojskim, czy też glamour. To tylko jedne z wielu propozycji, jakie przygotować mogą dla przyszłych nowożeńców konsultanci ślubni.

Auto do ślubu w stylu retro

Koronkowa suknia do ziemi, koronkowy welon, na stołach papierowe serwetki – ślub w stylu retro w jednej chwili przenosi Państwo Młodych oraz ich gości do zupełnie innej epoki. Jak ulał w takim przypadku będzie pasowało auto do ślubu takie jak Aston Martin czy Syrenka lub Wołga. Istnieje wiele wypożyczalni takich samochodów, które specjalizują się w autach w stylu retro. Będą one miłym akcentem w trakcie organizacji ślubu i wesela żywcem wyjętego z dawnej epoki.

Luksusowy ślub w stylu glamour

Wszędzie kwiaty, biały tiul, biały chodnik w kościele, kryształy, róże i białe latarenki. To wizja ślubu w luksusowym stylu glamour. Jaki samochód do niej pasuje? Z pewnością równie luksusowy co sama dekoracja ślubno-weselna. Wypożyczalnia viplimuzyny.com na taką okazję proponuje eleganckie, wręcz luksusowe samochody. Limuzyna do ślubu pasuje idealnie. Dodaje prestiżu temu ważnemu wydarzeniu. Może posłużyć ona nie tylko jako środek transportu, ale również być tłem do zdjęć ślubnych w plenerze, jeśli taki zamysł będą mieli świeżo upieczeni małżonkowie oraz sam fotograf.

Nowoczesny ślub

Jeśli młoda para chce łamać konwencję i dodać kilka nowoczesnych akcentów do tradycyjnej ceremonii ślubno-weselnej, może zdecydować się na wybór sportowego auta do ślubu. Może to być klasyczne Porsche Carrera, luksusowe Ferrari 328 czy Lamborghini. Dwuosobowe szybkie auto, najlepiej w kolorze czerwonym, zachwyci z pewnością wszystkich miłośników motoryzacji, jacy znajdą się wśród gości weselnych.

Poprzedni artykułCzy wesele w namiocie to dobry pomysł?
Następny artykułJaką marynarkę męską wybrać do pracy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj