nietypowy pomysl na prezent slubny- jak zaskoczyc mloda pare

Dzień ślubu oraz towarzyszącemu mu wesela to jedno z tych wydarzeń, które najbardziej zapadają nam w pamięci na lata. Zdecydowanie rzadziej młoda para zapamiętuje prezenty, które otrzymała z tej okazji od bliskich. Wyjątkiem może być podarunek, który dostarczy młodym równie silnych wrażeń.

Państwo młodzi w dniu ślubu zazwyczaj odbierają od gości naręcza kwiatów oraz okazjonalne trunki. Jak wyróżnić się na tle kuzynów i wujków? Sprawdź, jaki pomysł na prezent ślubny z pewnością zapadnie świeżo upieczonym małżonkom na długo.

Wybierz doświadczenia zamiast przedmiotów

Kiedy państwo młodzi zapraszają na swój ślub dziesiątki, a czasami nawet setki gości, łatwo zniknąć w tłumie rodziny i znajomych. Co zrobić, żeby małżonkowie po latach wspominali Twoją obecność na ceremonii? Jednym ze sposobów jest kreatywny pomysł na prezent ślubny. Zazwyczaj większość gości wybiera utarte upominki jak kwiaty czy trunek. Jednak nawet najpiękniejsze rośliny zwiędną, a wykwintne wino zostanie wypite.

Dlatego warto zadbać o oryginalny prezent na ślub zamiast kwiatów i zafundować młodej parze niezapomniane doświadczenia. Zalecamy jednak nie popadać pod tym względem w skrajności, kupując np. voucher na skok ze spadochronem, ponieważ nie każdemu mogą przypaść do gustu tak ekstremalne wrażenia. Niemniej poczucie jak unosimy się w powietrzu z pewnością jest jednym z tych doświadczeń, których większość z nas chciałaby spróbować. Dlatego też jeśli zastanawiasz się, co kupić na prezent ślubny, dobrym rozwiązaniem może być voucher na lot w tunelu aerodynamicznym dla dwóch osób.

Doświadczenia zdecydowanie częściej przechowujemy w pamięci, dlatego voucher na uczestnictwo w tak nietypowym przedsięwzięciu to z pewnością nietuzinkowy prezent dla młodej pary. Sam ślub to często emocjonujące, ale również stresujące wydarzenie, dlatego wizyta w tunelu aerodynamicznym może być znakomitym sposobem na rozładowanie napięcia związanego z wagą zawarcia związku małżeńskiego i organizacją ślubu.

Nietypowy prezent na ślub

Lot w tunelu aerodynamicznym to bez wątpienia oryginalny prezent ślubny od rodziców czy znajomych, który młodej parze zapadnie w pamięci na długo. W końcu nie na co dzień mamy możliwość oderwania się od ziemi i doświadczenia lotu, jaki przeżywają osoby, decydujące się na skok ze spadochronu z wysokości kilku kilometrów.

Warto również pamiętać o tym, że nowożeńcy zapewne chcieliby skorzystać z prezentu wspólnie. Z tego względu wizyta w tunelu aerodynamicznym to doskonały pomysł na prezent ślubny, gdyż organizatorzy tego typu atrakcji jak Flyspot, oferują m.in. specjalne vouchery na kilka lotów dla dwóch osób. Wspólny lot w tunelu może być zatem niezwykle emocjonujący, ale jednocześnie romantyczny, gdy oboje małżonków będzie ściskać się za ręce, unosząc się nad ziemią.

Nawet najpiękniejsze kwiaty nie dorównają wspólnym przeżyciom nowożeńców, dlatego zamiast utartego prezentu, warto wziąć pod uwagę bardziej niesztampowe rozwiązania. Bez wątpienia wspólny lot w tunelu aerodynamicznym może być takim oryginalnym pomysłem na prezent.

Emocjonująco, ale bezpiecznie

Jak już wspominaliśmy, prezent dla nowożeńców może być emocjonujący, ale jednocześnie powinien być w pełni bezpieczny. To kolejny powód przemawiający za tym, że voucher na lot w tunelu aerodynamicznym to świetny pomysł na prezent ślubny. Całe przedsięwzięcie odbywa się w kontrolowanych warunkach pod okiem doświadczonego instruktora, który najpierw przeszkoli młodą parę, a następnie będzie czuwał nad samym lotem. Uczestnicy otrzymują również profesjonalny osprzęt, dzięki któremu mogą poczuć się jak podczas prawdziwego skoku ze spadochronem.

Voucher na lot w tunelu to nietypowy pomysł na prezent ślubny, ale jednocześnie szansa na upamiętnienie ślubnego podarunku. Zatem jeżeli odwiedzili Cię państwo młodzi i wręczyli zaproszenie, nie musisz już zastanawiać się, co na prezent ślubny wybrać, ani nie zdawać się na nudną rutynę.

Artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułJak promieniowanie UV wpływa na naszą skórę?
Następny artykułCienie pod oczami są Twoim kompleksem? Poznaj skuteczne sposoby ich maskowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj