Co roku na Youtube pojawiają się tysiące filmów ślubnych. Niektóre wyróżniają się nie tylko estetyką, dobrym montażem i pięknymi ujęciami, ale również podejściem pary młodej. Uśmiech, miłość w oczach i szczęście – to wyróżnia Patrycję i Mateusza, których wesele odbyło się w sierpniu w Szczyrku. Film zrealizował Łukasz Fedorczyk z firmy fedorczyk.pl. Od razu widać, że wesele było dopracowane pod każdym względem, bo na filmie wszystko wygląda idealnie. Od przygotowań począwszy, poprzez ceremonię w kościele, aż po zabawę na sali. Bez wątpienia jest to jeden z najpiękniejszych teledysków ślubnych w 2020 r.

Co zrobić, by Wasz film był równie piękny?

Zbliża się Wasz wielki dzień? Setki godzin przygotowań, by podczas ślubu i wesela wszystko było idealnie. Dopracowywanie każdego szczegółu. Warto zadbać, by wszystko to zostało uwiecznione.

Jeżeli chcecie mieć niedługi i dynamiczny film, który będzie zawierał jednocześnie wszystkie najważniejsze momenty – wybierzcie teledyski ślubne. Cały film będzie trwał wówczas 30-35 minut.

Teledyskami możecie w prosty sposób podzielić się z gośćmi oraz przyjaciółmi. Przykładowe teledyski, które zrealizowała firma fedorczyk.pl można zobaczyć poniżej.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy warto inwestować w film ślubny. „Przecież obejrzy się go raz i później po 20 latach” – słyszymy niejednokrotnie. Nic bardziej mylnego. Dobrze stworzony film jest pamiątką, do której wraca się bardzo często. Szczególnie do tzw. teledysku ślubnego, który trwa kilka minut. Sztuką jest jednak zrobić go dobrze – dlatego koniecznie wybierzcie sprawdzonego i dobrego kamerzystę.

Wybierz profesjonalistów

By film był piękną pamiątką warto zlecić go profesjonalistom, którzy wykorzystują m.in. wysokiej klasy aparaty bezlusterkowe, slider, stabilizator – gimbal, bezprzewodowe mikrofony, rejestrator dźwięku. Niesamowity efekt dają też ujęcia z drona. Sprawdź jednak, czy operator posiada świadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Dobry kamerzysta nie limituje swojego czasu pracy, jednak warto ustalić z nim szczegóły. Dobra współpraca to podstawa. Rozmawiajcie, wymieniajcie się pomysłami, a jeśli coś w innym filmie tego kamerzysty Wam się spodobało – powiedzcie mu o tym. Zapewne nagra podobne ujęcia. Zawsze możecie również wybrać swoją muzykę do filmu, jednak pamiętajcie o tym, że kamerzyści mają swoje „sprawdzone” utwory, dzięki którym film wygląda zjawiskowo. Wasza ulubiona piosenka niekoniecznie musi być dobrym podkładem pod film ze ślubu.

Przejrzyj filmy różnych kamerzystów, wybierz tego, którego portfolio podoba Ci się najbardziej, zapytaj o dostępność, umów się na spotkanie, zadawaj pytania, oczekuj przedstawienia konkretnej oferty. Zapytaj o pozwolenia np. na filmowanie w kościele oraz o uprawnienia na latanie dronem. Po prostu wybierz kamerzystę, gdy czujesz, że spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli chcecie mieć nowoczesne teledyski ślubne, to o szczegóły możecie zapytać firmę fedorczyk.pl.

Poprzedni artykułW jaki sposób oszczędzić na wydatkach związanych za ślubem?
Następny artykułDobre zdjęcie biznesowe – jakie powinno być?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj