Ślub i wesele to wydarzenie, na które młode pary i ich rodziny zapraszają obowiązkowo fotografa. Jest to już niemalże tradycja związana z tymi wydarzeniami, a nierzadko do fotografa dołącza jeszcze kamerzysta. Waga dnia, w którym bierze się ślub jest tak wielka, że nie można zapomnieć o utrwaleniu kilku najcenniejszych w życiu chwil na zdjęciach. Fotografie, dosłownie zawsze, wywołuje się, by umieścić je w jakimś albumie. Dlaczego by nie umieścić ich w albumie o wiele bardziej trwałym i zdecydowanie nietuzinkowym? Zdjęcia ślubne w drewnianym albumie mogą być prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Dlaczego akurat drewno na album ślubny?

Na początek warto zaznaczyć, że mowa o prawdziwym drewnie, a nie jego imitacji w postaci tworzywa sztucznego, czy sklejki! Drewno sosnowe, czy dębowe to synonim nie tylko stylu, ale solidności i trwałości. Dodatkowo, odpowiednio posługując się tym tworzywem w procesie wytwarzania pudełek, czy albumów, można manipulować odcieniem i fakturą materiału. Stąd właśnie tak duży wybór różnych produktów.

Dodatkowo zdjęcia ślubne w drewnianym albumie to nietuzinkowy zapach. Drewno, nawet po wielu latach, utrzymuje przyjemny aromat, który dalece przewyższa zwykły papier, czy tekturę, która absorbuje wszystkie nieprzyjemne zapachy z otoczenia. Ponadto drewniane pudełka na zdjęcia, czy okładki albumów pozwalają na utrzymanie właściwej wilgotności, co sprzyja archiwizacji – czyli długotrwałemu przechowywaniu – papierowych fotografii.

Personalizacja drewnianego albumu

Zdjęcia ślubne w drewnianym albumie to nie tylko walory praktyczne. Drewniany Sklep https://drewnianysklep.pl oferuje możliwość wykonania indywidualnego graweru na przodzie lub tyle pudełka czy albumu. Dzięki temu można zyskać nie tylko jedyne w swoim rodzaju drewniane pudełko z grawerem na zdjęcia, czy cały album, ale też możliwość spersonalizowania wieka. Może to być tak samo grafika, jak i tekst. Możliwości jest naprawdę wiele i myli się ten, kto twierdzi, iż są to rozwiązania dobre wyłącznie dla nowożeńców. Taki wyjątkowy i stylowy podarek można ofiarować komuś w zasadzie na każdą okazję, a będzie też świetnym gadżetem promocyjnym, jeśli wygraweruje się na nim logo firmy. Możliwości ograniczone są w tym wypadku jedynie ludzką pomysłowością i kreatywnością!

Pełna kompleksowość usług z korzyścią dla zamawiającego

W przypadku, w którym mowa o zdjęciach ślubnych, warto pomyśleć o zamówieniu kompleksowej usługi w postaci wywoływanie zdjęć online wraz z drewnianym albumem i miejscem na stylowy pendrive. Przegroda na nośnik danych może być wyłożona mchem, owczą skórą, czy materiałem. Wyłożenie pod zdjęcia to wkładka boho lub jutowa. Wywołanie zdjęć i zamówienie drewnianego pudełka na zdjęcia w jednej firmie gwarantuje idealne dopasowanie do siebie elementów i ciekawe profity cenowe. Ponadto warto nadmienić, że Drewniany Sklep drukuje zdjęcia na oryginalnym papierze fotograficznym z wykorzystaniem oryginalnych, fotograficznych tuszy. Dzięki temu nikt nie będzie narzekał na niską jakość druku, czy łatwo niszczący się papier.

Podsumowanie

Drewniane, grawerowane albumy zdjęciowe i pudełka to nie tylko przepiękna i stylowa rzecz sama w sobie, ale też świetna sposób podkreślenia rangi przechowywanych w środku zdjęć. Pomijając już trwałość i wymienione wyżej walory, jest to też genialny sposób na prezent. Okazja nie ma znaczenia, bo spersonalizowany grawer można dopasować do każdej potrzeby. Do tego cena w porównaniu do trwałości i wrażenia, jakie wywołują tego typu produkty jest naprawdę niewielka!

Poprzedni artykułCzy filmy mogą odejść do lamusa? Pora to sprawdzić
Następny artykułFotografia ślubna – na co zwrócić uwagę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj