Ślub to cudowny moment w życiu zakochanych ludzi. Jak więc jeszcze bardziej uświetnić tę ceremonię? Zdecyduj się na Zamek Korzkiew, gdy pragniesz królewskiego wesela lub na rustykalne miejsce, jakim jest Willa Tadeusz. Nie zapominaj, że piękne chwile zostaną jeszcze lepiej zapamiętane, gdy będziesz mógł je wspominać patrząc na wyjątkowe fotografie.

  1. Zamek Korzkiew – iście królewskie wesele!
  2. Willa Tadeusz – a może ślub w plenerze?
  3. Ślub jednostronny – co trzeba wiedzieć

Zamek Korzkiew – iście królewskie wesele!

Spójrzmy prawdzie w oczy. Kto z nas choć raz w życiu nie pomyślał o królewskim weselu jak z bajki? Piękna, malownicza okolica, a Twoje wesele w historycznych murach zamku. Pewnie myślisz, że to niemożliwe. W końcu jak zorganizować wesele w zamku, jeśli nie pochodzi się z rodziny królewskiej? Naprzeciw takim marzeniom wychodzi Zamek Korzkiew, który to umożliwia zorganizowanie i celebrowanie zaślubin w starych murach zamku. Nie zapominajcie jednak, drodzy Państwo Młodzi, że zamek to nie wszystko. Decydując się na tak malowniczą okolicę, pamiętajcie o znalezieniu dobrego fotografa, który będzie potrafił uchwycić wyjątkowe momenty na zawsze. Dzięki temu pozostaną one z Wami przez całe wspólne życie.

Willa Tadeusz – a może ślub w plenerze?

Jeśli natomiast nie dla Was zamki czy pałace, może ślub w plenerze to byłoby spełnienie Waszych marzeń? Rustykalny, ale stylowe miejsce, które mogłoby się Wam spodobać to Willa Tadeusz. Drewniane wnętrze willi idealnie komponuje się z zielenią i brązem drzew dookoła. Wesele w plenerze pozwala na nieco większą swobodę niż w restauracjach czy salach bankietowych. To świetne rozwiązanie dla par, które czują się dobrze w otoczeniu natury i miejsc, o jakich się mówi, że mają „to coś”. Co to jest „to coś”? Przekonajcie się sami!

Ślub jednostronny – co trzeba wiedzieć

Podróżujemy, studiujemy, pracujemy za granicą. Mamy możliwości poznawać ludzi dzielących nasze zainteresowania i poglądy. Zakochujemy się. Jednak, jak wiadomo, czasem wybrańcy i wybranki naszych serc, którzy pochodzą z innych kręgów kulturowych, nie wyznają wiary katolickiej. Na szczęście nie oznacza to, że nie możecie się razem pobrać! Jeśli Ty wierzysz, a Twój partner/ partnerka niekoniecznie, możecie zdecydować się na ślub jednostronny. Ślub jednostronny to ceremonia, w której tylko jeden z partnerów przyrzeka i prosi o wsparcie Boga. Druga osoba również składa przysięgę małżeńską, pomijając jedynie znak krzyża i odwołanie się do wiary.

Kochani Państwo Młodzi, życzę Wam miłości w serduszkach oraz wspaniałych wspomnień na całe życie!

Poprzedni artykułMała torebka na wesele 2020 – jaką wybrać?
Następny artykułOgólna charakterystyka ślubnych zaproszeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj