5 przedmiotów, które powinieneś wręczyć babci na święta

0

Kultywowanie tradycji jest współcześnie bardzo ważne. Przyspieszenie tempa życia współczesnego człowieka nie stanowi czynnika wspierającego pogłębianie rodzinnych więzi. Bywa, że zapomina się o dbaniu o najbliższych. Okazywanie zainteresowania krewnym często pomijane jest nawet w czasie Bożego Narodzenia, święta rodzin, wspólnot bliskich sobie osób.

Jednym ze zwyczajów jest wręczanie podarków w czasie świąt. Upominki dawniej przygotowywało się samodzielnie i właściwie opakowywano, aby pokazać komuś, że jest ważną osobą w życiu. Współcześnie bywa, że prezent na święta dla babci jest czymś na szybko wybranym w sklepiku tuż obok dworca lub przedmiotem wziętym bez zbytecznych rozmyślań w czasie cotygodniowych zakupów w galerii handlowej. Warto, aby upominek świąteczny posiadał symboliczne znaczenie, ponieważ jest darem dla tej drugiej, ważnej osoby. Zapoznaj się z propozycją 5. spersonalizowanych prezentów świątecznych dla babci, które dostępne są na stronach sklepu internetowego Murrano.

1. Herbata w grawerowanej, drewnianej skrzynce

Grawerowana, drewniana skrzynka z zestawem herbat / źródło: Murrano.pl

O co zazwyczaj pyta babcia, gdy przyjeżdża się do niej? Tak, sadza na krześle i zapytuje, jaką herbatę lub kawę podać. Babcie są bardzo gościnnymi osobami. Drewniana skrzynka z zestawem aromatycznych herbat będzie wspaniałym upominkiem prezentowanym w czasie spotkań z członkami rodziny i przyjaciółmi. Jeżeli Twoja babcia woli metalowe pojemniki, możesz wybrać zestaw herbat oferowany w takim opakowaniu.

2. Grawerowany słoik na słodycze

Słoik na słodycze / źródło: Murrano.pl

Każda herbata pita w towarzystwie znajomych nie może być podana bez właściwych słodkości. Grawerowany metodą laserową słoik na słodycze pozwoli na przechowywanie pysznych wyrobów cukierniczych bez obaw o utratę ich wartości spożywczych. Pomieścisz tu aż 1 litr produktów. W spersonalizowanym słoiku schowaj cukierki, ciasteczka lub draże.

3. Szklana patera na ciasto

Szklana patera do ciasta / źródło: Murrano.pl

Babcia jest nie tylko mistrzynią właściwego przyjmowania gości, ale także posiadaczką najlepszych przepisów kucharskich. To ona wie, co robić, aby ulubione ciasto nigdy nie upadło. Grawerowana patera z dedykacją pozwoli na właściwie wyeksponowanie królewskiego wypieku.

4. Naszyjnik w postaci złotego różańca

Złoty naszyjnik / źródło: Murrano.pl

Pudełko i torba na biżuterię / źródło: Murrano.pl

Głęboka wiara zazwyczaj cechuje babcie. Ufność wobec wyroków boskich pozwala dojrzałym kobietom zachować pogodę umysłu również w czasie tzw. „jesieni życia”. Praktycznym i pamiątkowym prezentem dla babci stanie się złoty różaniec. Biżuteria ta pakowana jest przez nas w eleganckie pudełko drewniane przyozdobione przez logo sklepu. Dodatkowo, również bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, umożliwiamy Ci dołączenie do prezentu metalowej tabliczki z grawerowaną dedykacją opracowaną przez Ciebie lub wybraną spośród naszych gotowych już projektów.

5. Album na zdjęcia wzbogacony spersonalizowaną okładką

Album na zdjęcia / źródło: Murrano.pl

Prezent dla babci może być upominkiem, który będzie akcentował jej głębokie przywiązanie do kultywowania rodzinnych tradycji. Często najstarsze kobiety w rodzinie są tymi, które dbają, aby pamięć o dawnych pokoleniach przetrwała w głowach wnucząt i przez to prowadzą domowe archiwum. Wspaniały album na zdjęcia wybierzesz z okładką przeznaczoną dla babci i dopasujesz treść dedykacji, którą my zamieścimy na prezencie.

Chyba już dłużej nie musisz zastanawiać się, jakie prezenty na święta warto wręczyć babci. Nie zwlekaj dłużej i zapoznaj się ze stronami sklepu internetowego Murrano!

Poprzedni artykułCiekawe inspiracje na jesienne wesele w plenerze
Następny artykułPerfumy męskie na ślub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj