Przyjęcie weselne to jedna z najpiękniejszych uroczystości w życiu pary, jednak wymaga ono wielu miesięcy intensywnych przygotowań. Każda para młoda szuka rozwiązań, które najbardziej sprawdzą się w ich przypadku. Organizacja wesela w hotelu zyskuje wielu zwolenników – część weselnych przygotowań spada bowiem na barki hotelowej obsługi. Jakie są plusy organizacji wesela w hotelu?

Nocleg dla gości

Przyjęcie weselne w hotelu ma dużo sensu szczególnie w przypadku par, które spodziewają się gości zza granicy lub pragną urządzić swoje wesele poza miastem. Wtedy ważne jest, by znaleźć nocleg dla gości, co hotel może zapewnić. Organizacja wesela w takim obiekcie wiąże się z tym, że wszyscy nasi goście mogą spokojnie odpocząć po przyjęciu, nie zaś tylko niektórzy, jak ma to często miejsce w przypadku sali weselnej lub restauracji. Para młoda może przyjechać do hotelu na noc przed samym ślubem i odpowiednio przygotować się do uroczystości.

Jedzenie

W ramach przyjęcia weselnego w hotelu, otrzymujemy także catering oraz profesjonalną obsługę sali. W restauracji hotelowej możemy skosztować próbnego menu i razem z szefem kuchni ustalić wszelkie szczegóły dotyczące jedzenia na weselu. A to uwzględnia alergie gości, preferencje żywieniowe, a także różne dania z zagranicznych kuchni. Jedzenie przygotowywane będzie na miejscu i serwowane przez wyszkoloną obsługę kelnerską, która doskonale zna rozkład sali i wie, jak się po niej poruszać. Dzięki temu, nasi goście mogą bawić świetnie się do białego rana!

Lokalizacja i otoczenie

Ważna jest również sama lokalizacja oraz tereny wokół naszej sali weselej. Hotele z reguły położone są w malowniczych okolicach, w pobliżu jezior i lasów – stanowi to idealne tło na sesję zdjęciową lub spacer dla naszych gości. Jeśli marzymy o ślubie blisko natury, z dala od miasta, warto zdecydować się na organizację wesela właśnie w hotelu.

Źródło: Hotel Olandia

Potrzebne wsparcie

Hotele często oferują parom młody pomoc w organizacji przyjęcia. Często to właśnie obsługa hotelowa dekoruje salę weselną. Hotele mogą również polecić nam dobrego fotografa czy cukiernię, z którymi współpracują. Posiadają odpowiednie zaplecze techniczne, by nagłośnić kapelę czy DJ na naszym przyjęciu. Obsługa hotelowa może zająć się także organizacją transportu gości do domu lub na lotnisko.

A po weselu…

Para młoda wraz z gośćmi może odprężyć się w SPA i zregenerować siły po nocy pełnej wrażeń. Na gości czeka wiele atrakcyjnych zabiegów, które przywrócą wszystkim siły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here