Robić sesję ślubną w dniu ślubu? A może lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie sesji zdjęciowej w osobny dzień? To dylemat wielu narzeczonych, którzy są na etapie planowania ślubu. Wy również jesteście przed podobnym dylematem? W takim razie koniecznie zajrzyjcie do poniższego artykułu, gdyż dzięki niemu podjęcie ostatecznej decyzji może już nie będzie takie trudne.

Organizacja sesji ślubnej w dniu ślubu

Przede wszystkim organizacja sesji plenerowej w dniu ślubu to szansa na oszczędzenie trochę pieniędzy, ponieważ znikają koszty związanie z ponownym robieniem fryzury, czy makijażem. Wiele par liczy skrupulatnie wszystkie wydatki, bo choć dzień ślubu jest raz w życiu, to niestety koszty z tym związanie do niskich nie należą.

Dlatego, sam fakt, że organizacja ślubnej sesji w dniu daje możliwość zaoszczędzenia trochę pieniędzy, już potrafi skusić do tego, by wykonać ją w dniu ślubu. Nie da się również ukryć, że sesja w dniu ślubu to również oszczędność czasu. Nie musimy szukać dodatkowego dnia na sesję, ani też marnować swojego wolnego czasu, który z pewnością moglibyśmy lepiej spożytkować niż na robieniu zdjęć. Jeśli przyjęcie weselne organizujemy w urokliwym miejscu to z głowy mamy również szukanie odpowiedniego otoczenia do sesji.

Profesjonalny fotograf taki jak Kamil Koziński, będzie w stanie zorganizować szybką sesję plenerową w dniu ślubu, która będzie stanowić piękną pamiątkę tego dnia na lata.

Możemy wykorzystać to, co mamy w zasięgu ręki. Jednak nie jest to rozwiązanie też wolne od wad. Sesja ślubna w dniu ślubu to ściśle określone ramy czasowe. Nie ma czasu na powtórki, ani też na spontaniczne zdjęcia, ponieważ mogą one doprowadzić do zabrudzenia strojów, a Młoda Para nie może sobie na to pozwolić.

Organizacja sesji ślubnej w osobny dzień

Organizacja sesji ślubnej w osobny dzień daje nam więcej swobody. W tym dniu nic nas nie goni, a emocje po dniu ślubu już dawno opadły, więc znikł również stres. W końcu możemy dać się ponieść zabawie, bo w przypadku sesji ślubnej w inny dzień nie ma też już żadnych ograniczeń. O tym jak przygotować się do takiej sesji znajdziecie więcej tutaj: kozinski-foto.pl/jak-przygotowacsie-do-sesji-plenerowej/

Fotograf pozostaje do naszych usług i chętnie wykona sesję plenerową nawet gdzieś na drugim końcu Polski, bo doskonale rozumie, że chodzi o pamiątkę z najważniejszego dnia z naszego życia. Jednak musimy liczyć się z tym, że organizując sesję ślubną w osobny dzień, musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami, zwłaszcza jeśli faktycznie postawimy na miejsce oddalone od obszaru działania fotografa. Poza tym musimy pokryć koszty fryzjera, kosmetyczki, czy zakupu kwiatów, jeśli nie umiemy się bez nich obejść.

Organizacja sesji ślubnej – w dniu ślubu czy w osobny dzień?

Prawdę mówiąc, to zarówno organizacja sesji ślubnej w dniu ślubu, jak i w osobny dzień ma swoje mocne i słabe strony. Organizując sesję ślubną w dniu ślubu, nie musimy przejmować się dodatkowymi kosztami wynikającymi z ponownego przygotowania do sesji, ani też tracić czasu na samą sesję, ale pamiętajmy, że mamy wtedy bardzo ograniczony czas i małe pole, jeśli chodzi o wybór pleneru.

W przypadku organizacji sesji ślubnej w osobny dzień nie czuć już presji, na sesji możemy spędzić tyle czasu, ile chcemy i nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać ją nawet w drugim końcu Polski. Jednak organizacja takiej sesji często wiąże się z dodatkowymi kosztami, w tym np. związanymi z wizytą u kosmetyczki, czy fryzjerki. Dlatego, warto przeanalizować wszystkie wady i zalety każdego z rozwiązań, a dopiero później wybrać na spokojnie takie, które sprosta naszym oczekiwaniom.

Poprzedni artykułWolumetria twarzy w Warszawie
Następny artykuł5 pomysłów na religijne prezenty ślubne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj