Temat włosów jest kwestią sporną. Na jednych obszarach ciała są mile widziane, najlepiej gęste i długie, a na innych wręcz przeciwnie. W drugim przypadku mowa jest o włoskach na nogach, pod pachami, w okolicach bikini. Tam z pewnością ich nie chcemy, szczególnie panie, które dwoją się i troją, aby się ich pozbyć. Niestety mają to do siebie, że odrastają, co spędza przysłowiowy sen z powiek. Sposobem na uporanie się tym powracającym problemem będzie depilacja laserowa. Jest to najskuteczniejsza i najwygodniejsza metoda na trwałe usuwanie zbędnego owłosienia.

Nowoczesna depilacja laserowa LightSheer – poznaj jej zalety

Nieestetyczne owłosienia na nogach, pod pachami czy w miejscach intymnych może zostać bezpowrotnie usunięte. Z pomocą przychodzi laser frakcyjny, którym wykonuje się depilację. Nie ma tutaj miejsca żadne golenie ani wyrywanie włosków. Są one niszczone wraz z cebulką przez wiązkę lasera, przez co możliwe jest cieszenie się przez długi czas idealnie gładką skórą. W meszkach włosowych znajduje się barwnik w postaci melaniny, który pochłania wiązkę wysyłaną przez laser, co skutkuje ich zniszczeniem wraz z korzeniami. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i niezwykle skuteczny. Efekty uzależnione są od rodzaju skóry i włosów. Zasada jest taka, że im włos jest ciemniejszy, a karnacja skóry jaśniejsza, tym można uzyskać lepsze rezultaty.

Kluczową zaletą depilacji laserowej jest oczywiście wysoka skuteczność zabiegu i trwałość. Po kilku cyklach wystarczy raz w roku powtarzać zabieg utrwalający, dzięki czemu cały czas można cieszyć się przyjemnie gładką w dotyk skórą. Znika problem z odrastającymi włoskami, koniecznością wydawania dodatkowych pieniędzy na tradycyjną depilację. Jest to ogromny komfort i wygoda. Panie mogą poczuć się bardziej atrakcyjne, zwiększa się też ich poczucie pewności siebie. Nie trzeba wstydzić się odsłonięcia nóg czy pach, niezależenie od okazji, gdyż zawsze będą idealnie gładkie, pozbawione zbędnego owłosienia. Sam zabieg może być mniej lub bardziej bolesny, w zależności od progu bólu, ale jest to tylko chwilowy dyskomfort. Nie trzeba martwić się o żadne skaleczenia, podrażnienia, przesuszenie skóry.

Artykuł powstał we współpracy z Klinika laserowej medycyny i kosmetyki ProClinic

Poprzedni artykułImpreza w kobiecym stylu – wieczór panieński w Lublinie
Następny artykułMake-up No make-up, czyli naturalny makijaż krok po kroku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj