Strefa chill out podczas przyjęcia weselnego to znakomity sposób na jego uatrakcyjnienie oraz zachwycenie gości. Jest to miejsce relaksu, w którym goście weselni mogą odpocząć na wygodnych kanapach, zaczerpnąć świeżego powietrza oraz napić się zimnego drinka. W artykule podpowiadamy, jak urządzić strefę chill out oraz dlaczego warto ją zaaranżować podczas przyjęcia weselnego

Jak urządzić strefę chill out ?

Strefa chill out znajduje się na zewnątrz budynku – na tarasie lub w ogrodzie. Z tego względu, świetnie sprawdzi się szczególnie podczas przyjęć weselnych organizowanych od kwietnia do września – wówczas Para Młoda ma gwarancję dobrej pogody. Do jej aranżacji, można wykorzystać namioty typu gwiazda, meble z palet oraz leżaki. Nie może w niej zabraknąć miękkich poduszek – dobranych tak, aby pasowały do motywu przewodniego wesela.

 Wynajem leżaków na eventy

Kolejnym ważnym elementem jest oświetlenie – to ono odgrywa główną rolę, gdy zapadnie zmrok i sprawia, że strefa relaksu nabiera wyjątkowego i magicznego charakteru. Girlandy świetlne, żarówkowe i świece są odpowiedzialne za stworzenie przytulnego i intymnego klimatu w strefie relaksu. Jest to doskonałe miejsce do weselnych sesji, z którego na pewno skorzystają zaproszeni na uroczystość goście.

 Żarówkowe girlandy świetlne, wynajem na wesele wraz z montażem

Para Młoda może stworzyć strefę relaksu samodzielnie, ale przy tak dużej już liście rzeczy do zrobienia, warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, które w swojej ofercie mają wynajem mebli na wesele. W ich ofercie znaleźć można również wynajem leżaków, namiotów weselnych oraz girland świetlnych. Wówczas, to po ich stronie leży transport i montaż strefy relaksu, która po zakończonym przyjęciu jest przez nich demontowana. To ogromna wygoda dla Pary Młodej, która podczas przygotowań do przyjęcia weselnego, nie musi stresować się kolejną rzeczą z listy do zrobienia.

 Strefy chill out z namiotami typu gwiazda, girlandami oraz meblami z palet

Aranżację strefy chill out warto wzbogacić o stoisko z lemoniadą, drinkami lub przekąskami. Przytulny klimat można dodatkowo podkreślić lampionami, które będą rozmieszczone wokół strefy relaksu.

Dlaczego warto zaaranżować strefę chill out podczas przyjęcia weselnego?

Strefa chill out to wyjątkowa dekoracja weselna – wzbogaca charakter przyjęcia oraz może stanowić niesamowite tło do zdjęć ślubnych. Wyobraźcie sobie tylko Pannę Młodą na tle strefy relaksu, która ozdobiona jest niezliczoną liczbą girland świetlnych – magia! Goście weselni będą również bardzo zadowoleni i wdzięczni, że Para Młoda myśli o ich komforcie podczas przyjęcia weselnego. Strefa relaksu wprowadza swobodny klimat przyjęcia oraz jest doskonałą alternatywą dla miejsc siedzących przy stołach – meble z palet udekorowane miękkimi poduszkami potrafią zrelaksować.

Atrakcja weselna jaką jest strefa chill out to bez wątpienia jeden z najgorętszych trendów ślubnych, który pozostanie z nami przez kilka kolejnych sezonów. Zaaranżowana strefa relaksu to idealne miejsce nie tylko do odpoczynku, ale i do rozmów oraz integracji gości z obu stron.

Poprzedni artykuł4 skuteczne zabiegi medycyny estetycznej na modelowanie sylwetki
Następny artykułZostań królową nocy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj